AUDI Q5

0 LEK

Shitet nga: Esi 10 Sht 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Audi
Modeli
Q5
SHITET AUDI Q5 3.0 QUATTRO. Në gjendje të shkëlqyer teknike dhe vizuale. Foristrada është në gjendje si e re. Ka 150800 KM origjinale. Është blerë Porche Albania me 0 KM dhe ka pasur si përdorues vetëm një zonjë. Opsinet janë : 3.0 diesel automat, klima e ndarë në tre zona, sediljet jane ngjyrë bezhë lëkure me ngrohje dhe ftohje + elektrike, ekran, kartë telefonike për telefon, sensor parkimi para dhe mbrapa, sensor për larjen e xhamit të parë dhe të mbraptë, sensor për larjen automatike të fenerëve të parë, dritat xenon dhe led, komanda në timon, gomat në gjendje të mirë ventura etj. Shêrbimet vaj, filtra janë bërë përpara 1 jave tek Audi si dhe gjithe dokumuntat e kësaj makine janë prerë përpara 3 ditësh. Nuk keni nevojë të harxhoni asgjë. Shitet për arsye mos përdorimi, nuk ndërrohet. Çmimi i makinës 18500 euro. Sms ose viber në numrin 0674620349.
Leaflet
Në fillim