Audi E tron elektrike

90 000 EUR

100 000 EUR

Shitet nga: Entri 01 Tet 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Audi
Makina me e mire dhe me e shitura ne Norvegji.
Audi e-tron 55 elektrike me nje distance prej 400 km.
Per me shume informacion kontakto ne email ose whats up
+47 405 89 247
Leaflet
Në fillim