Audi A8

10 000 EUR

Shitet nga: ilo 13 Nën 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Audi
Modeli
A8
Makina eshte ne gjendje shum te mire si nga ana teknike dhe fizike , full option, tapiceri lekure fener xenon . Automat , 4.2 Benzin , i sapo ardhur nga Zvicra pa dogane 10.000 € i diskutushem.
Leaflet
Në fillim