AUDI A8L 4.2 Benzinë 2012

21 000 EUR

Shitet nga: Anxhelo 05 Jan 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A8
Makina është në gjëndje shumë të mirë vizuale dhe mekanike dhe ka 160 mij kilometra. Ka pasur vetëm një pronar.Sallon lekure, sedilje elektrike + ngrohje +ftohje + fryrje + cfryrje + memory+ masazh ,timon me ngrohje,navigator , cd player , klima , kamer parkimi , marsha ne timon , baxha , drita kseno , fener LED , sensor parkimi ,letra te gjitha te paguara deri ne fund të 2020 , te gjitha sherbimet e bera.
Anxhelo
0673254013
Leaflet
Në fillim