Audi a8

8 500 EUR

Shitet nga: Endrit 07 Nën 02:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Viti
2006
Transmetuesi
Automatik
Kilometrazha
200 000 - 249 999
Karburanti
Naftë
Targa
Shqiptare
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A8
Shitet audi a8 full option, 3.0 nafte, nuk e kap taksa e luksit, sherbimet e bera te gjitha, letrat dhe sigurazioni te paguara deri ne maj 2020, gomat e reja. E gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj, kilometrat origjinale. Cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim