AUDI A8 3.7 BENZIN-GAZ LUK S8 MUNDESI NDERRIMI

Shitet nga: AUTO EUROPA Dje 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A8
AUDI A8 MOTORR 3.7 BENZIN-GAZ IPJANT I SAPO VENDOSUR (LAVATO).LUK S8 ORIGJINAL BRENDA DHE JASHT.NGJYR BLU E ERRET SHUM E PASTER.VITI 20/12/2005.TE GJITHA LETRAT E PRERA.SERDILJE ME NGROHJE PARA DHE MBRAPA.SENSOR PARKIMI ORIGJINAL.TAPICERI E KOMBINUAR ME NGJYREN JASHT BLU E ERRET SHUM E PASTER.DISQE 20 DHE GOMA 90%.NAVI+CD PLAYER+TEL+KOMPJUTER BORDI.SENCOR SHIU.DRITA BI KSENON FENER ORIGJINAL ME LUPA.SENCOR DRITASH.TIMON ME NGROHJE+ELEKTRIK.PERDE ORIGJINALE.PASQYRA ME PALOSJE+ELEKTRIKE.KOMANDA NE TIMON.BAXHA.AMORTIZIM AIRMATIC SYSTEM ME 4 POZICIONE SIPAS TERRENIT OSE E PERZGJELL VET MAKINA.TAVANI SIPER KOMPLET GAMOSH.MAKINES SAPO JAN BER TE GJITHA SHERBIMET.DENI.------MAKINA KA DHE MUNDESI NDERRIMI----NDOLLET NE LEZHE----FACEBOOK----INSTAGRAM----AUTO EUROPA.----VIBER---WHATSSAP----CEL-0697923400. CMIMI 8800€ ME CASH I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim