Audi A7 S line 2013 Biturbo 313 kw

Shitet nga: Gimi Sot 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

27 000 EUR

Viti: 2013
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A7
Audi A7 2013 BIturbo, S line,
Cruise control,
Sensor parkimi perpara dhe mbrapa ,
Marsha ne timon,
Disqe 21 origjinal me goma te reja,
Sendilet elektrike,
Pasqyrat elektrike,
Cd dhe dvd player,
Xhama te zinj origjinal,
Dopie xham dhe me buance,
Day light, start stop,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim