Audi A7 Quattro Facelift 3.0TDi 320HP ,Vitit 2015

0 EUR

Shitet nga: RuDi RUDIN 04 Dhj 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Audi
Modeli
A7
Audi A7 Quattro Facelift 3.0TDi ADblue 320HP ,Vitit 2015 Full Option , Desing/Selection Makina eshte super gjendje si motorrike dhe xhenerike , 2pale disqe alumini 19 me goma 98% te reja dimri dhe vere , full sensore , kamjo hermetike 8G qe nuk i nderrohet vaji , feneret Matrix me kthimin e dritave sipas ktheses , stopat full led me sinjale pulsimi dinamik perpara dhe mbrapa , kamera perpara dhe mbrapa , distronik , sistem Audi Presense , vete frenim Braking Guard , sistem paralajmerues ne rast lodhje ne timon , pilot automatik full radar , sistem parakalimi me tregues tek pasqyrat , sistem Sport-Diferencial , keyless go siguri maximale , dopio xham termik me nuance sipas kohes , pasqyrat me palosje , bagazhdi elektrik me buton hapje me kembe , HeadUP display " hologram " tapiceri kamosh + lekure ngjyre kafe , sendilie elektrike save memory ftohje ngrohje dhe mbrapa + masazh me 5 opsione , timon elektrik me ngrohje , klima bizonale me 4zona , ekran & dvd player 2vende USB-SDcard dhe sim karte per internet , sistem audio BOSE , kroskot digital , navigator ,4 jastike ajri me ulje ngritje , abs , esp , Etj...Çmimi € Per Me Shum info +4915172176727 WhatsApp.
RuDi RUDIN
+4915172176727
Leaflet
Në fillim