shitet audi

7 300 EUR

Shitet nga: Eri 07 Shk 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
makina eshte ne gjendje perfekte mekanike dhe xhenerike gati per cdo lloj prove...makina eshte full sensore para dhe mbrapa me hapse lart sedilje me ngrohje dritat ksenon disqe 19 goma te reja letra te paguara deri ne dhjetor 2020 xhama te zinj origjinal cmimi 7300€ i diskutushem..
Eri
Leaflet
Në fillim