Shitet Audi A6

6 200 EUR

Shitet nga: Albi 29 Maj 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Shitet Audi A6 3.2 benzine & gaz me impiant Prins(600 lek 100km) shume ekonomike
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike xhenerike dhe estetike. Te gjitha sherbimet e kreyera ne kohe full opsion me klima bizonal, dritat xenon, sendilje me ngrofje, timon sline me marshe F1 tapiceria shume e paster. Ja vlen te shikohet
Leaflet
Në fillim