Shitet Audi A6

2 800 EUR

Shitet nga: geni 23 Mar 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 12 590 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Shitet Audi A6
Viti 2001
Motor 2.5 TDI ( I ) e kuqe
Quatrro
Kamio Automatike tip tronic Ndrimi marshave dhe te Timoni
Disqe 18 ose disqe 16 origjinale (Mundesi zgjedhje)
Makina ne gjendje perfekte zotron dokumeta te paguara der ne Maj 2016
Makina esht ne Berat
0699442925
Leaflet
Në fillim