SHITET AUDI A6 2007 NAFTE AUTOMATIK GJERMANIA!

5 800 EUR

26 080 LEK / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: bes gumeni Sot 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 26 080 LEK / muaj

From
Advertiser
Viti
2007
Transmetuesi
Automatik
Kilometrazha
190 000 - 199 999
Karburanti
Naftë
Targa
Të huaja
Ngjyra
E kaltërt
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
SHITET AUDI A6 E ARDHUR NGA GJERMANIA NE GJENDJE TE SHKELQYER.ME DOGANE TE PAGUAR GOMA 80% KAMBIO AUTOMATIKE MOTORR 2.7 NAFTE.PASQYRA ME PALOSJE DHE NGROFJE.SENSOR SHIU.TAPICERI LEKURE SENSOR PARKIMI.VITI PRODHIMIT 2007.KOMANDA NE TIMON.CMIMI 5800 EURO I DISKUTUESHEM.
bes gumeni
0682022404
Leaflet
Në fillim