Shitet A6 2016 3.0 ose nderrohet

0 EUR

Shitet nga: Rajen 03 Qer 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Audi a6 3.0 TDI Quattro
Makina esht ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike , eshte e pajisur me te gjitha opsionet ...
Makina ka sistemin line assist per vijat e bardha qe mban te njejten korsi vet , frenon kur ka makin para ne nje largesi te caktuar , navi i madh , feneret matrix , stopat me sinjale me pulsim , pasqyrat inteligjente me pulsim kur hyn makina tjeter ne parakalim , klima 4 zona , disqe RS6 me goma 19 95% te reja , sediljet me ngrohje , navi ne kilometrazh , xhama te zinj origjinal , kilometra origjinale mund ti kontrolloni edhe te Audi , Liber sherbimesh cdo sherbim i kryer te audi official , kamer mbrapa , sistem degjimi BOSE
Rajen
  Online
0674092856
Leaflet
Në fillim