Audi A6

5 200 EUR

Shitet nga: miri 23 Maj 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Audi a6 viti 2006 motor 3.0 naft. Kambio automat sallon lekure xhama dhe pasqyra elektrike. Xhama te zinj orgjinal .goma te reja me dokumenta te regullta sherbimet te sapo bera te gjitha siguracion te sapo prere. Cemimi. 5200 euro i diskutushem.
Leaflet
Në fillim