Audi A6

Shitet nga: Denisi Dje 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Shitet ose ndrrohet Audi A6 me te gjitha sherbimet e bera 4 goma te reja Mishelin, sherbime xhenerike te sapo bera, makina esht ne gjendje shum te mire . Sensor shiu , sensor parkimi para dhe pas , navi , bagazhier , sendile me ngrohje , pilot automat ,komanda ne timon. Etj.. Per me shum info cel.. 0695555094
Leaflet
Në fillim