Audi a6

10 800 EUR

Shitet nga: Turi 03 Pri 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Audi a6 viti 2008 motor 3.0 nafte kamjo automat limuzine sensor shiu, sensor dritash bi xeno, sensore para dhe mbrapa, kamera mbrapa origjinale te fabrikes, timon druri, sendilje me ngrohje, dhe levizje me korent, baxho gjami, pasqyra me levizje me korent dhe me rezistence, makina eshte full dhe ne gjendje perfekte, kontakt 0674422242
Leaflet
Në fillim