Audi A6 SLine Quattro

19 800 EUR

Shitet nga: Flori 12 Tet 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
A6 Quttro. S Line jasht + brenda 245 kuaj fuqi. 6 kamera. Dyer me thithje. Baxha. Hapje dhe mbyllje me gisht. Sobe. Vet Parkim. Bluetooth. Navigator. Sendilje me ngrohje para dhe mbrapa. Sendiljet me memorie. Bagazhiet me 6 CD. Dritat me sensor. Pilot automatik. Self control ( leviz pa prekur timonin). Disqe 20”. Drita te pasqyra paralajmeron kur parakalon. ECO ( fiket ne trafik). Komanda ne timon. Frenon vet ne momentin qe nuk e ke mendje. Me 4 jastek ajri. Ulet dhe ngrihet. Pasqyra me palosje. Klima para dhe mbrapa. Me drita led brenda. Sensor shiu. Shikon vendodhjen e makines nepermjet telefonit ( original nga audi). Sherbimet full te sapokryera. E kontrolluar komplet si makine
Leaflet
Në fillim