Audi A6 "ALLROAD" 3.0tdi 245ps BLACK EDITION 2013

19 500 EUR

Shitet nga: Besart 22 Nën 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Audi A6 ALLROAD 11/2013

3.0tdi 245ps

200000km

Pezullim Ajri - Air Suspension

Gjendje perfekte pranojm dhe qdo test

Gjitha serviset te krym ne reforma-ks me dokumente

Regjistrim deri 04/2020

CMIMI PER SHITJE 19500

Per ma shum kontakto ne numer 049496588

Viber +447455197335
Leaflet
Në fillim