Audi A6 3.2 Benzin💥 Automatike 2007 6400 Euro

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Auto Class Sot 00:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 28 780 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 400 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
💥🚘 AUDI A6 QUATTRO ✅ MOTORR 3.2 BENZIN👌MODEL 2007 KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC ✅ 171.000 KM ORIGJINALE ME SHERBIME TE KRYERA , SALLON LEKURE BEZHE ✅ BAGAZHIER ME 6 CD-DVD-NAVIGATOR-TELEPHONE, PILOT AUTOMATIK ✅ ESP CONTROLL , KLIMA BI-ZONE , MARSHE DHE OPSIONE NE TIMON F1 ✅ DRITA XENON-BIXENON ME LEVIZJE SIPAS KTHESAVE , PERDE DHE PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE , KOMPJUTER BORDI ✅ NE GJENDJE PERFEKTE ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA , GOMA TE REJA 👍DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE FUND TE VITIT 👌
2 CELESA ORIGJINAL.
MAKINA ESHTE BLERE NE SALLON. ✅
CMIMI : 6400 EURO. I PADISKUTUESHEM. ✅
INFO : 0692765740💥
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim