Audi a6 3.0 nafte automat quattro

18 500 EUR

Shitet nga: Klajdi 14 Nën 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Audi a6 3.0 nafte automat quattro viti 2012 me 203 mij klm super full opsion xhama te zi origjinal e sapo targuar cmimi 18500€ i diskutueshem ka dhe mundesi ndrrimi
Leaflet
Në fillim