AUDI A6 2.4Benzine +Gaz 2006

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: auto_mata Dje 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 27 830 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 190 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
💥6190€🇨🇭AUDI A6 2.4Benzine +Gaz Manual,2006 ,231mij km ardhur nga zvicra,me letra te paguara.Makina disponon,Abs,Esp,Dual klima,xhama dhe pasqyra elektrike,sensor parkimi,ngrohje sedilesh,bagazhier,navi,Disqe alumini etj.
📞0694318686 / 0697677772
✅Cmimi👉🏻6190✅
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim