Audi 2016 a6 + ap durres florida ndrrohet me ap tr

0 LEK

Shitet nga: Rajen Dje 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Apartament tek florida i mobiluar dhe audi super full 2016 te dyja bashk i ndrroj me apartament ne tirane
Rajen
  Online
0674092856
Leaflet
Në fillim