2.4 automat impiant gazi sapo montuar

9 000 EUR

Shitet nga: landi 26 Jan 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Model RS6 A6 2.4 automat me impiant gazi te sapo montuar me letra dhe sig me cdo sherbim te ber mbajtur per merak disje 19 te ngusht para te gjer mbrapa goma te reja ngjyre gri tapiceri bezhe kamje top me +- ne timon xeno bixeno origjinale perde tapicerie origjinale ulje ngritje sensore parkimi para mbrapa radio me 6 cd NAVI TEL etj.me nje konsum teper te mire ne gaz dhe punon 100% ne gaz esht motorr i thjesht dhe makina ka ardh nga zvicra vetem benzin impiantin e kam montuar tani eshte e pa lodhur si makine
Leaflet
Në fillim