Audi A6

5 400 EUR

Shitet nga: Suad 01 Gush 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Shitet Audi a6 fundi vitit 2005 230 000 km, origjinale 3.0 nafte nuk e kap taksa luksit , super gjendje gjenerike dhe motorrike, shume e paster brenda dhe jashte , drita led , xenon pasqyra me palosje, marsha f1 ne timon , kambio automatike . 5400 € i diskutueshem
Leaflet
Në fillim