Audi A6 dizel

Shitet nga: Jaso 18 Nën 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 22 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Shkodër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shitet Audi A6.Viti prodhimit 2005. Kamio manuale. Ne gjendje shume te mire. Para nje viti i ardhur ng Franca. Dogane dhe letra te paguara. 2.7 nafte. Vendodhja Shkoder. Cmimi 5000 euro. Nr kontakti 0682047999
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim