Audi A6 2.7 4x4 AUTOMAT

6 700 EUR

Shitet nga: Audi 13 Sht 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Audi 2.7 nafte automat 4x4 Automat ne gjendie shum te mir motorrike dhe gjenerike letrat e sapo prera serdile elektrike dhe me ngrohje
cmimi 6700€ i diskutushem
Shitet per arsye se kam dhe makin tj
Leaflet
Në fillim