Audi A6

3 000 EUR

Shitet nga: Rei 07 Pri 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Pogradec
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Sedilje prej lekure ,, Letra te sapo prera,, motor 2.5 turbo ,, goma te sapo vendosura ne gjendje shum te mir ekonomike dhe xhenerike,,
Leaflet
Në fillim