OKAZION...AUDI A6 2014

11 999 EUR

Shitet nga: xxx Sot 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
AUDI A6
VITI 2014
2.0 BENZINE (behet 100% me gas)
149.000 KILOMETRA
KAMBIO AUTOMATIKE 8G
KONSUMI 6.5 LITRA/100KM
PILOT AUTOMATIK
XHAMA TE ZINJ (te certifikuar)
KLIMA ME 2 ZONA
TAPICERI LEKURE
SEDILJE ME NGROHJE
SEDILJE MEMORY 3
SEDILJE ORTOPEDIKE ME FRYRJE ELEKTRIKE
SENSOR SHIU + DRITE
PASQURAT ME PALOSJE
PAKETA CHROM & RIMESO ALUMINI
AIRBAG (SRS) ABS BAS ESP
DISQE ALUMINI
GJENDJA TEKNIKE, MEKANIKE, ESTETIKE E PERKRYER.
Pak muaj ka qe perdoret ne Shqiperi. me targa Shqiptare dhe taksa te paguara per 1 vite. me gjith sherbimet e bera. Shitet urgjent per arsye emigrimi.
Cmim i diskutueshem.
xxx
  Online
0688310101
Leaflet
Në fillim