Audi A6 S-line quatrro

Shitet nga: Eltoni 09 Tet 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 000 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
AUDI A6 QUATTRO
FULL OPTION
▪︎VITI 2011
▪︎S LINE 3.0 TDI(pa takse luksi)
▪︎140.000 KM
▪︎SHERBIME TE GJITHA TE KRYERA TEK AUDI RREGULLISHT
▪︎NGJYRE E ZEZE PERLA NDRYSHON SIPAS KOHES,
▪︎KAMBIO AUTOMATIKE/ TIPTRONIC
▪︎NDEZJE ME GISHT start & stop
▪︎AUTO HOLD
▪︎KEYLESS GO
▪︎ECO MODE FIKET NDIZET VET NE TRAFIK
▪︎KAMERA 180⁰
▪︎SENSORE PARKIMI DHE KAMERA PARA DHE MBRAPA
▪︎CRUISE CONTROL
▪︎SEDILJE LEKURE ME NGROHJE,
▪︎FULL LED INTERIOR
▪︎KLIMA DIXHITALE 4 ZONA
▪︎DRITAT INTELIGJENTE
▪︎LED PARA DHE MBRAPA ME VET BALANCIM DHE ERRESIM SIPAS TERRENIT XENON-BIXENO
▪︎XHAMAT E ZI ORIGJINAL,
▪︎DISQE ORIGJINALE AUDI S-LINE '20
▪︎4 DREJTIME TE NDRYSHEM (INDIVIDUAL, COMFORT, EFFICENCY, DYNAMIC)
▪︎NAVIGATOR TE MADH CD CHARGER TEL,BLUETOTH,AUX, SISTEMI MUZIKES BOSSE
▪︎auto pilot
▪︎distronic

SHERBIMET E NEVOJSHME TE GJITHA TE KRYERA NE KOHE RREGULLISHT TEK KONCESIONARI AUDIT DHE SKA NEVOJE PER SHERBIM MUND TA KONTROLLONI KU TE DONI PER CDO GJO.SHUM E PASTER NGA JASHTE SI KARROCERI DHE BRENDA NE TAPICERI.DOKUMENTAT TE GJITHA TE PAGUARA TARGA AA777OP
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim