Audi A6 4x4 -06

8 000 EUR

Shitet nga: Audi a6 28 Pri 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Audi A6 3.2 fsi 4x4 benzin/gaz...Opsionet:kamjo automatice+tronic,condicioner,marsha ne timon F1,timoni ulet dhe ngrihet automatikisht sa here ndizet dhe fiket makina,ndezje start/stop pa celes,mbyllje makines me gisht,dvd,tv,navigator,6cd,sensor para/mbrapa,limitator shpejtsie,perdet anesore origjinale ne tapiceri,xhama te zinj origjinal,perde mbrapa ulet ngrihet me buton,gomat 245/45/18 90%te reja.Impianti gazit i montuar ne shtator 2015 1100euro Zavoli.Shitet ose nderrohet me c class 220 Viti 04,05...+diferencen nga ana juaj.Cmimi i diskutushem...
Audi a6
0684710777
Leaflet
Në fillim