Audi A6 300 naft

7 000 EUR

Shitet nga: Audi 16 Tet 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Shes audi te vitit 2008 me motor 300 cc.
Makina eshte ne gjendje shume te mire.
Marsha ne timon
Sensor parkimi, shiu dhe drie
Komanda me ze per telefonin
Sedile lekure
Navigator
Cmimi i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim