OKAZION ↘️ AUDI A6 2.0 dizel 2005 ↘️

Shitet nga: Audi Sot 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 22 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 999 EUR   6 900 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shitet Audi A6.viti 2005,motor 2.0 naft.makina esht ne gjendje perfekte,motorike, xhenerike,dhe vizuale.ME NAVIGATOR,6 CD PLAYER,PILOT AUTOMATIK,DRITAT XENON,ABS,SRS,ESP, SENSOR PARKIMI,ETJ....letrat te paguara deri mars 2020.goma 100% te reja te sapovendosura.
JO NDRIM.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim