U SHIT

6 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 04 Shk 21:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 2 650 EUR
U SHIT 5 900 EUR
U SHIT 7 900 EUR
U SHIT 4 600 EUR
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Shitet Audi A6 2.4 Benzine-Gaz 233Mije KM!Letra te sapo paguara per 1 vit Viti 2006 Makina disponon Kambio automatike dhe tip tronic Drita bi xenon antifurt origjinal me alarm Navigator satelitor tapiceri lekure shum e paster clima digitale bi zona (funksionale)Sendile me ngrohje ABS (sistem frenimi)Pilot automatik(Cruise-Control)Komanda ne tomon ESP (sistem antirreshkitjes)antifurt origjinal me alarm 4Goma te reja,disqe alumini 4xhama elekrik pasqyra elektrike dhe me ngrohje etj...MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Visit our store page
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Show on the map
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
Okazion!Toyota Yaris Echo Automat Sapo targuar 3 400 EUR
U SHIT 2 900 EUR
U SHIT! 2 750 EUR
U SHIT 2 700 EUR
Në fillim