Audi a6

6 999 EUR

Shitet nga: Audi a6 27 Jan 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Makina ne super gjendje sic duket dhe nga fotot super e paster si brenda dhe jasht te gjitha sherbimet e kryera per me shum te interesuarit tel ne nr 0674682185
Audi a6
0674682185
Leaflet
Në fillim