SHITET AUDI A6 3.0 Quattro- Panorama- 2012

Shitet nga: Arbri 17 Nën 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

18 700 EUR   23 000 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
SHITET AUDI A6 3.0 Quattro- Diesel (245ps)- Panorama- Viti 2012- Automatik 7M!
Full Full Full Opsion!
I sapo ardhur nga Gjermania me dogan te paguar. Me liber servisi dhe te gjitha sherbimet e bera ne kohe. Cmimi 18.700 Euro i diskutushem ose mundesi nderrimi.
Tel: 0694049449
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim