Shitet Audi A6 3.0 Naft - Viti 2012 - NDROHET

20 500 EUR

Shitet nga: Audi Dje 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Shitet Audi A6 3.0 Tdi Quattro Sport i vitit 2012 Letrat e Paguara deri Prill 2020 Ka sistem fikje ndezje ne trafik, ngrohje sediljesh , pilot automatik , tapiceri ngjyre kafe, xhama te zinj origjinal.sistem ndezje me buton Start/Stop, Klima 4 zonale ,Bluetooth etj... 4 Gomat. e Reja 100% me dy celesa origjinal, e shpejte dhe ekonomike pa taks luks Tera Sherbimet e bera ska nevoj per asgje Cmimi 20500 euro diskutushem Ose Ndrohet , 069 27 31 071
Leaflet
Në fillim