shes, audi a6 3300 €

30 300 EUR

Shitet nga: barjam 25 Mar 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Shes audi a6 250 v6 e 2002 tdi me 1 te kuqe, allrod qendror automatik tronic dhe te timoni mbyllje me antifurt etj makina esht ne gjendje super motorrike dhe xhenerike servis I kryer te servisi audit, cmimi pak I diskutushem, vetem blerje serioze
Leaflet
Në fillim