Audi A6 quattro 3.0 TDI pa Taks Luksi

Shitet nga: haxhi girguri 13 Nën 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 31 470 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Kilometrat 178'000 origjinale
Çdo shërbim i kryer ka dhe librezën e sherbimeve
Makina është full opsion
Drita Xeno inteligjente kthen në kthesa
Sedilje sportive me të gjitha opsionet
Vit prodhimi 11/2005 luku 2007
Tërheqja e motorit 4x4
Kambio automatike 2.967 cm3
Diesel
8.1/100 km (kombinime)
11.3 1/100 km (urbane)
6.1 / 100 km (ekstraurbane)
Karakteristikat karroca stacioni vagon
Ngjyra e jashtme Gri
Nr.+355699738522
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim