Audi A6 1.9 TDI

2 200 EUR

Shitet nga: Audi 25 Sht 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
gomat 85%..motorri kambio dhe freksioni jane ne gjendje te mire..ekonomike dhe komode..cmimi pak i diskutueshem
Leaflet
Në fillim