2011 Audi A6 2.0 Turbo

11 300 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Desert Eagle Motors 15 Shk 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Delvinë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Shitet Audi A6 2011

Cmimi 11300 euro me dogane dhe letra te kryera.
Pranohen dhe oferta per nderrime me makina te tjera!

2.0L benzine Turbo shume i paster

Ngjyre e vecante perle blu

Gati per testim ne Delvine. Super gjendje

Ju lutem kontakt dhe whatsapp 0695609960

Desert Eagle Motors
0695609960

WhatsApp:
0695609960
Leaflet
Në fillim