✅ SHITEN Goma dhe Disce 🔵 AUTO SHEHU 🔵

400 EUR

Shitet nga: Auto_Shehu_ALBANIA Sot 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A5
▪︎Disce 18 Gati 90 % te reja origjinale Per
▪︎Audi
▪︎A4
▪︎A5
▪︎A6
▪︎A7
▪︎A8
▪︎dhe Volswagen Golf 5 ▪︎6 ▪︎7
▪︎Dhe goma 90% te reja 16 / 17 / 18 / 19
Auto_Shehu_ALBANIA
  Online
0699508416
Leaflet
Në fillim