Audi A5

18 000 EUR

23 000 EUR

Shitet nga: Klajdi 24 Maj 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Pogradec
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A5
�Marka :Audi A5 Exclusive Okazion!!!!!!!!
�Viti prodhimi 2014
�Kambio Automat 8G
�Motorr 3.0
�Nr Cel 0696120962
SHITET AUDI A5 EXCLUSIVE -Makina eshte 3.0 Quattro , Sendiljet me ngrohje -Aux , Bluetooth , SD card -Disqe 19 inch Goma te reja Michelin Xhama te zinj original mbrapa para xhama te zinj te certifikuar Makina eshte start stop full option si dhe ne gjendje perfekte! Siguracion Full Kasko Okazion
Leaflet
Në fillim