Audi A5 S-Line 2.0 TDI

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: AutoH003 Sot 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

17 500 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A5
Audi A5 S-Line nga fabrika,2.0 tdi 177hp ,160.000 km origjinale ,vetem nje pronar,shume e paster nga brenda dhe jashte,te gjitha sherbimet e kryera ne kohe,letrat e paguara deri ne nentor 2019.

0699581777
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim