Audi A5

9 500 EUR

Shitet nga: Ledi Gjoci 19 Pri 00:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Audi
Modeli
A5
Audi A5, viti 2007, 249 mije km origjinale , look S line , kambio manuale, 2.7 V6, tapiceri komplet e sapo ndrruar ,4 goma te reja Michelin, Disqe 19, Vaj te nderruar dhe te 4 filtrat e nderruar, ferrota te reja.(S line- pasqyrat,maskarinen,timonin,mirmitat) Sendilie lekur te zez, shum te paster, eletrike. Pasqyrat me palosje elektrike.Karikator 6 disqe dhe karikator 6 disqe per DVD. Makina esht shum e paster , ska asnje te gervishme .Letra te paguara deri ne Gusht 2019 plus siguracion mini kasko. Çmimi 9500 euro!
Ledi Gjoci
0699789787
Leaflet
Në fillim