Audi A4 1.9 TDI -97

1 600 EUR

Shitet nga: Klevis 23 Mar 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Audi A4 1997 TDI, i e kuqe, makina eshte me gjendje shume te mire mund ta shihni ne foto. Air condition me klima, 4 goma Continental Contact-5 me vlere 90€ copa. Eshte kontrolluar me kompjuter dhe nuk ka asnje problem. Makina eshte shume ekonomike! E ardhur nga Anglia!
Leaflet
Në fillim