Shitet Audi A4 2008

Shitet nga: erionc Dje 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 35 070 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 800 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shitet audi 2.0 nafte
-viti i prodhimit 2008
-sensore parkimimi para dhe mbrapa
-sedilje me ngrohje
-navigator
-kompjuter bordi
-drita kseno
-goma te reja
-sallon ngjyre bezhe brenda
-Makina eshte ne gjendje prefekte. Cmimi 8000 euro i diskutueshem
-Nr kontakti 0696002229
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim