Qera 14 euro dita

Shitet nga: nertil alb Sot 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

14 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire .
1 deri ne 5 dite cmimi 14 euro
6 deri ne 11 dite cmimi 13 euro
12 deri ne 30 dite cmimi 12 euro per me gjate cmimi i negociushem

me kohe te gjat cmimi eshte i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim