OKAZZIOOOON Audi A4 S-line 2.7

Shitet nga: shitet Sot 07:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 25 180 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 600 EUR   6 600 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Okazion vetem pak dit Shitet Audi A4 S-Line 2.7 nafte kamje automatike ne gjendje te mir (sa jan ber vaj +filtra +ferrota para mbrapa )(sensor parkimi mbrapa, sensor shiu, sensor drite, me dekumenta te paguara deri me shkurt 2020. komanda ne timon+pilot automatik+navigator +xhama dhe pasqyra elektrike +ABS/ESP. etj . per me shum inf nr tel (0694488676) (cmimi 6200 euro )
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim