Okazjonnn⚠️Audi A4 2.5cc nafte automat 2006 3900€

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Alternative Auto 09 Nën 18:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 17 540 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 900 EUR   4 499 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Cmimi pak i diskutushemper pak dite Audi A4 2.5cc nafte automat 2006 I sa po ardhur me dogane te paguar makina eshte ne gjendje perfekte motorike xhenerike estetike etj I gatshem per zhdo lloji prove gjithashtu kemi makina te ndryshme okazjonnn mos nguroni te na kontaktoni te pyesni dhe te na thoni se cfare deshironi dhe me keste te me mud te merni makine ne po te doni faleminderit Cel:0684000325

Xhoni1978

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim