Okazionnn⚠️Audi A4 2.7cc Nafte automate 2007

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Alternative Auto Dje 12:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 25 170 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 599 EUR   6 499 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Audi A4 2.7cc Nafte automat me 160000 km .origjinale me letra per nje vite te gjitha sherbimet e bera ne gjendje perfekte motorike xhenerike estetike etj I gatshem per zhdo lloji prove gjithashtu kemi makina te ndryshme okazjonnn mos nguroni te na kontaktoni te pyesni dhe te na thoni se cfare deshironi dhe me keste te me mud te merni makine ne po te doni faleminderit Cel:0684000325

Xhoni1978

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim